Ponuka prác

Ponuka prác

Stavebná činnosť

Firma ESWORKER s.r.o. vykonáva kompletnú stavebnú činnosť vrátane rekonštrukcii bytov, domov a iných objektov.

  • Búracie práce:

Medzi búracie práce, ktoré poskytujeme patrí: búranie spevnených plôch, búranie betonových podlách a chodníkov, rozbíjanie betónov a skál, rezanie otvorov do panelov, prípapdne búranie starých budou a samozrejme si za sebou aj vyčistíme a stavebnú suť si odvezieme.na skládku.

  • Maliarske práce:

Svojím zákazníkom ponúkame maliarske a stierkovacie práce. Používame nami overené materiály od kvalitných výrobcov. Pri samotnom malovaní a stierkovaní dbáme na to, aby bol priestor po práci čo najčistejší a upraceme si po sebe. Okrem klasických malovacích a stierkovacích prác zvládneme aj náročnejišie požiadavky zákazníka.

  • Murárske práce:

Murovanie priečok, zamurovanie nepotrebných otvorov, a všetky murárske práce potrebné pri rekonštrukcii. Venujeme sa aj suchej výstavbe a montáži SDK. S murárskymi prácami máme bohaté skúsenosti. Snažíme sa, aby práce boli vykonané v čo najkratšom čase a podľa technologických postupov.

  • Prípravné práce k realizácii stavby

Úprava terénu stavby a v okolí stavby, vybudovanie dočasných komunikácií a skládok materiálu na stavenisku, oplotenie staveniska, montáž a osadenie dočasných sociálnych zariadení, montáž a demontáž lešenia alebo pracovných plošín a všetko potrebné samozrejme zabezpečíme. 

 

Elektroinštalačné práce

Máme skúsenosti s riešením mnohých problémov v oblasti pripojenia k elektrickej sieti. Venujeme sa silnoprúdovým aj slaboprúdovým elektroinštalačným prácam vrátene prípojok NN. Poradíme si aj s bleskozvodom, inštáláciou kamier či alarmov. Vieme poskytnúť ucelené riešenie, ktoré zahŕňa návrh, montáž a revíziu. Všetko vrátane kompletnej projektovej dokumentácie.

 

Podlahové krytiny a interiérové dvere

Naša spoločnosť Vám ponúka servis a služby v montáži, renovácií či oprave parkiet a interiérových dverí.

 

Drevené a kovové konštrukcie

Venujeme sa aj výrobe a udržbe kovových a drevených konštrukcii presne podľa Vašich požiadaviek a špecifikácii (altánky, ploty, záhradné chatky, prístrešky na náradie a terasy).